Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів Судаков: Ми прагнемо більшого, ніж мінімальна поразка від Барселони
Ліга Чемпіонів → Судаков: Ми прагнемо більшого, ніж мінімальна поразка від Барселони

Судаков: Ми прагнемо більшого, ніж мінімальна поразка від Барселони

Півзахисник "Шахтаря" Георгій Судаков каже, що в другому таймі вдалося грати у непоганий футбол.

"Я гадаю, що ми показали свої якості. Показали, що можемо грати у той футбол, який подобається вболівальникам. І який подобається нам – грати в пас, у коротку передачу. Усі розуміють, що у суперниках "Барселона". Але ми намагалися. Щось виходило, щось – ні.

У другому таймі грали у справжній "шахтарський" футбол. Ми трохи розчаровані, бо були моменти. Хтось скаже, що 1:2 – це нормально, але ми можемо і прагнемо більшого.

Звичайно, я хотів забити. Не можу сказати, що маю якісь окремі емоції від першого голу. Ми програли. Краще б я не забив, а команда виграла", - заявив Судаков.