Український арбітр працюватиме на фіналі Ліги чемпіонів
Представниця українського суддівського корпусу Катерина Монзуль буде працювати на фіналі жіночої Ліги чемпіонів у Києві.
На фінальному матчі "Вольфсбург" - "Ліон" Монзуль буде виконувати обов'язки четвертого арбітра. Повідомляє Футбол газета . Резервним рефері поєдинку буде ще одна українка Марина Стрелецька. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета !
В ТЕМУ:
► Довбик пакує валізи в новий клуб, відставка Скрипника► Італійська преса: Новий клуб для Довбика обрала його дружина► Париж-2024. Україна - Марокко. Анонс, суддя, трансляція
Теги :
Катерина Монзуль ,
Марина Стрелецька ,
Ліга чемпіонів
Півзахисник "Динамо" Олександр Андрієвський каже, що команду мотивували слова Віктора Вацка.
Колишній наставник "Динамо" Йожеф Сабо оцінив перемогу киян.