Євро-2024, Збірна України → Шевченко пояснив "важку" перемогу збірної

Шевченко пояснив "важку" перемогу збірної

Коуч назвав причини непростої перемоги.

Наставник збірної України Андрій Шевченко поділився думками стосовно мінімальної перемоги "синьо-жовтих" у матчі з Люксембургом в рамках кваліфікації Євро-2020. Повідомляє Футбол газета.

"Почали дуже добре. Якби до 15-ї хвилини забили другий м'яч, думаю, гра багато в чому була б для нас простішою. Люксембург - дуже пристойна команда, вона вміє грати в футбол, є непогані гравці.

Рахунок 1:0 - нервовий. Хлопці втомилися, тому що було віддано дуже багато сил з сербами. Важко нам було робити заміни.

У нас не було правого захисника. Ми бачили, що проблеми більше виходили з їх лівого флангу. Караваєв відпрацював дуже добре з сербами, він втомився. Тим більше він отримав картку. Когось ставити туди - у нас Бутко вилетів.

Коноплянку ми підготували, але два матчі поспіль зіграти дуже важко. Він зіграв відмінний перший тайм, у другому він десь підсів, тому випустили направо Коваленка, Циганкова поставили наліво.

Яремчук відпрацював добре. І в центрі поля потрібна була заміна, але ризикувати в таких матчах...

Люксембург взагалі не боїться виходити з оборони, їй нема чого втрачати. Вони ризикували, в першому таймі помилилися кілька разів. У другому таймі у нас було кілька шансів для взяття воріт, але хлопці втомилися.

До суддів претензій немає. Штрафні ввели якусь нервозність для нас. Там і моментів особливо ніяких не було, тому що Пятов це все легко знімав. Але коли рахунок 1:0, ми розуміємо, що повинні виграти. Вважаю, хлопці з завданням впоралися, ми заробили 3 очка - це було головне завдання.

Ніяких претензій до гравців немає, єдине - реалізація. Реалізуйте, буде вам набагато простіше. Розумію, що хлопці втомилися, вимагати більшого дуже важко.

Як завжди - перша гра з хорошим суперником, віддаємо багато сил, а друга - добре підготовлена ​​команда, з ними грати дуже важко", - заявив тренер у ефірі телеканалу "Футбол 1".

Нагадаємо, переможний м'яч в складі українців забив Роман Яремчук.