Євро-2024, Збірна України → Тренер Португалії: Ми заслужили перемогу над Україною

Тренер Португалії: Ми заслужили перемогу над Україною

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш пожалівся на результат гри відбору Євро-2020 з Україною (0:0). Повідомляє Футбол газета.

"Ми знали, що збірна України буде так грати. Ця команда вміє грати з м'ячем і змушує суперника бігати, важко було його забрати. У нашої команди були хороші відрізки матчу. У першому таймі ми не змогли реалізувати три або чотири моменти, адже у нас було мало мало простору. Ми намагалися виправити це, міняли гру.

У другому таймі ми випустили на поле Рафу Сілву і Дієго Соузу, щоб посилити атаку. Ми продовжували намагатися забити, причому атакували обома флангами, але в кінцівці матчу якраз українська команда могла нам забити. Це несправедливий результат, ми заслужили перемогу і відпочинок", - сказав Сантуш.