Футбол онлайн: Інший світ Наставник збірної Італії: Переможна серія повинна була закінчитися
Інший світ → Наставник збірної Італії: Переможна серія повинна була закінчитися

Наставник збірної Італії: Переможна серія повинна була закінчитися

Головний тренер збірної Італії Роберто Манчіні поділився думками про гру з Боснією і Герцеговиною (1:1) в Лізі Націй. Повідомляє Футбол газета.

Ми боролися до кінця, мали кілька моментів. В кінці матчу була деяка втома. Звичайно, ми розчаровані тим, що не виграли. Нам не вистачило різкості.

Це було дуже схоже на гру в Турині, коли Боснія сиділа біля своїх воріт, вичікуючи моменту для контратак. Так що потрібно було більше загострювати гру.

Рекордна серія з 11 перемог перервана? Ну, переможна серія рано чи пізно повинна була закінчитися. Ми раді, що вона перервалася нічиєю, а не поразкою.

Ми продовжимо грати з нашою основною структурою. Деякі гравці поміняються, тому що, очевидно, вони не можуть грати кожні три дні", - сказав Манчіні.