Судаков: Я пишаюсь тим, що зможу представити Україну на Олімпіаді
Півзахисник "Шахтаря" і молодіжної збірної України Георгій Судаков з нетерпінням очікує на ОІ-2024. Повідомляє Футбол газета .
"Це особливий момент. Я пишаюся тим, що маю можливість представляти свою країну на Олімпіаді. Не менш пишаюся тим, що ми пройшли кваліфікацію завдяки моїм та команди зусиллям. Це велика відповідальність, і ми з нетерпінням чекаємо цієї події", - сказав Судаков. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета !
В ТЕМУ:
► Екс-гравець Роми: Довбик провалився на Євро, він переоцінений► Агент Довбика поставив хрест на трансфері в Атлетіко► Офіційно. Український рефері працюватиме на Суперкубку УЄФА
Теги :
Георгій Судаков ,
Шахтар Олімпіада
Екс-тренер "Дніпра-1" Олександр Кучер прокоментував поразку збірної України в дебютній грі на Олімпі...
Колишній форвард збірної України Іван Гецко не може цього зрозуміти.