Збірна України, ЧС-2022 → Яремчук: Їдемо до Львова з хорошим настроєм

Яремчук: Їдемо до Львова з хорошим настроєм

Форвард збірної України Роман Яремчук висловився про перемогу над фінами (2:1) у відборі на ЧС-2022. Повідомляє Футбол газета.

"Думаю, що для нас найголовнішим було взяти три очки. Ми давно не вигравали. З хорошим настроєм їдемо до Львова. Ми були готові до контратак і дуже добре виходили в них в першому таймі. Віддавали ініціативу супернику, щоб було багато вільних зон. Наш план спрацював. Не було завдання забити швидкий м'яч. Потрібно було пресингувати суперника з перших хвилин.

Шануймо фінів, але це не Франція, Іспанія або Голландія. Тому ми активно почали, і Ярмоленко забив. Це був найкращий момент, коли потрібно було забити з правої. Насправді неважливо, як ти забиваєш. Головне приносити результат команді. Після пропущеного м'яча було складно. Думали, що суперник знову закриється, але дуже добре, що ми знайшли момент і реалізували його. Також дуже важливими стали заміни. У нас є велика група футболістів, яким потрібно довіряти. Всі заслуговують грати. Це була перемога нашої команди. Всі виклалися по повній", - сказав Яремчук.