Прем'єр-ліга України → Каштру: Не дивіться на рахунок, "Шахтар" чисто обіграв "Десну"

Каштру: Не дивіться на рахунок, "Шахтар" чисто обіграв "Десну"

Наставник "Шахтаря" Луїш Каштру проаналізував гру проти "Десни".

"За результатом може здатися, що гра була складною. "Шахтар" показав непоганий футбол проти хорошої команди, яка бореться за плей-офф. Ми знали, що це сильний суперник.

Ми контролювали гру, домінували, створювали велику кількість моментів. До матчу добре вивчили суперника і розібрали його гру. Ми варіювали атаки з флангу, через середини, проходи в зону, і так далі.

У другому таймі у нас впав відсоток володіння м'ячем, ми були не такі ефективні. А на 88-й хвилині пропустили і рахунок став 3:2. Тепер за рахунком можна сказати, що гра була складною. Але якщо б не було голу - говорили б, що комфортна перемога. Ми зробили ще один крок до своєї мети. Гравці були сконцентрованими, і ми перемогли", - заявив Каштру каналу "Футбол".