Прем'єр-ліга України → Первак: Динамо - найсильніша команда, з якою ми грали

Первак: Динамо - найсильніша команда, з якою ми грали

Головний тренер "Лівого Берега" Віталій Первак прокоментував поразку в матчі з "Динамо" (0:3). Повідомляє Футбол газета.

"По організації гри, самовіддачі претензій до підопічних не маю. Інша справа, що виконавча майстерність в суперника виявилася вищою, і це позначилося на результаті. Мабуть, серед тих команд, з якими зустрічалися в УПЛ, «Динамо» справляє найсильніше враження. На мій погляд, підопічні Олександра Шовковського знаходяться в бойовій спортивній формі і дадуть бій 3 жовтня німецькому «Хоффенхайму» в Лізі Європи.

Ось чому смішними, інакше і не скажеш, виглядали деякі рішення суддівської бригади на користь «Динамо». В першому таймі нашому Климу Приходьку ледь не відірвали ногу – жодного покарання, після перерви футболіст «Динамо» підіграв собі м'яч рукою у своєму штрафному майданчику – знову без реакції. Не треба допомагати гранду перемагати. Це тільки шкодить йому", - сказав Первак.