Два українські арбітри поїдуть на Євро-2024
Україна буде представлена в суддівському корпусі чемпіонату Європи з футболу.
Зокрема, у Німеччину поїдуть наші Микола Балакін та Олександр Беркут. Повідомляє Футбол газета . Щоправда, варто зазначити, що вони там будуть в якості запасних арбітрів. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета !
В ТЕМУ:
► Довбик пакує валізи в новий клуб, відставка Скрипника► Італійська преса: Новий клуб для Довбика обрала його дружина► Париж-2024. Україна - Марокко. Анонс, суддя, трансляція
Теги :
Микола Балакін ,
Євро-2024 ,
Олександр Беркут
Колишній наставник "Шахтаря" Патрік ван Леувен оцінив виступ збірної України на чемпіонаті Європи.
Колишній наставник "Динамо" Олександр Хацкевич оцінив виступ нашої команди в Німеччині.