Євро-2024 → Спалетті: Італія зробила крок вперед

Спалетті: Італія зробила крок вперед

Наставник збірної Італії Лучано Спалеті висловився про перемогу над Північною Македонією (5:2) у відборі на Євро. Повідомляє Футбол газета.

Ми добре зіграли всі 90 хвилин. Іноді буває, коли здається, що результат досягнутий, ми трохи опускаємось і менше боремося на м’ячі. Випадковий пропущений другий гол міг нас засмутити на психологічному рівні, але цю реакцію треба виділити.

У нас є якість, щоб знаходитися перед чужими воротами, сьогоднішній день є помітним кроком вперед.

На мій погляд, найкраща частина цього матчу — другий тайм, він мені сподобався більше, ніж перший. Найкраще нас було видно після другого голу Македонії. Ці матчі розкривають особистість цієї команди, після 3-2 я очікував проблем, а натомість хлопці почали набирати та змінювати дії. Крім голів, ми створили інші важливі можливості", - сказав Спалетті.