Публікації → Футбольне спорядження: що потрібно мати для гри у футбол?

Футбольне спорядження: що потрібно мати для гри у футбол?Футбольне спорядження — це не просто додаткові аксесуари, які можна придбати за бажанням. Футбол — це контактний і динамічний вид спорту, в якому важливо не лише демонструвати хороші результати, а й турбуватися про свою безпеку та здоров’я. Саме тому важливо мати усі необхідні елементи спорядження, які стануть вашим ключем для досягнення успіху, а також дозволять тренуватися безпечно та з задоволенням.

8671_32165465.jpg (50.39 Kb)

Обов’язкові елементи — футбольне взуття та форма


Коли мова йде про футбольне спорядження, часто перше, що спадає на думку, це футбольне взуття (футбольні бутси). Загалом усі бутси можна поділити на моделі для відкритих та закритих майданчиків. Для гри на полях просто неба виготовляють взуття з пластиковими, залізними чи комбінованими шипами, а також моделі з дрібними шипами («сороконіжки»). Кожна модель призначена для гри на різному покритті. Натомість для гри у приміщенні — футзалу — використовуються спеціальні моделі з плоскою підошвою («футзалки»).

Наступним важливим елементом є футбольні шкарпетки. Від повсякденних вони відрізняться більшою висотою, складом, застосуванням спеціальних вентиляційних технологій. Крім того, в деяких моделях є еластична смужка тканини посередині стопи, яка забезпечує додаткову фіксацію. Високі гетри — це обов’язковий елемент спорядження, що захищає від травм під час підкатів, ковзання та падінь. Звичайно, варто мати декілька пар футбольних шкарпеток. Під шкарпетками розміщуються футбольні щитки, які захищають гомілки — місце, на яке припадає чимало навантажень та ударів. Це захисне спорядження, без якого не обійтись.

Футбольна форма складається зі знайомих усім шортів та футболки або сорочки. Футболка для гри у футбол повинна мати зручний крій та бути еластичною, щоб забезпечити свободу рухів на полі. Вимоги до футбольних шортів є такими ж: еластичність, зручність, надійна фіксація. Обидва елементи виготовляються з тканин, які ефективно відводять вологу та швидко висихають. На випадок складних погодних умов варто мати змінну форму, а для гри в холодну пору року — спеціальну термобілизну. Пам’ятайте, що на футбольній формі не повинно бути кишень. Футбольні рукавиці є обов’язковим елементом воротарського спорядження, натомість решті гравців дозволено одягати рукавички, якщо цього вимагають погодні умови. Щоб придбати сучасну та якісну футбольну форму, взуття та аксесуари, завітайте в онлайн-магазин R-GOL.com (https://www.r-gol.com/uk).

Футбольні аксесуари, що стануть у пригоді


У всіх видах спорту — зокрема й у футболі — не обійтись без зручного одягу, яким є спортивний костюм. Дійсно, зручний костюм є справжньою знахідкою у багатьох випадках, адже з ним можна швидко переодягнутися, з комфортом дочекатися своєї черги на лаві запасних, вирушити й повернутися з тренування тощо. Сюди ж відноситься тепла куртка та рукавиці, які стануть у приході в холодний день.

Футбольний м’яч важко назвати аксесуаром, оскільки це ключовий елемент гри. Однак ніколи не завадить мати власний м’яч для особистих тренувань. М’ячі відрізняються за класом, розміром, віковою групою та поверхнею, для яких вони призначені. Варто придбати якісний м’яч, подібний до того, з яким ви тренуєтесь з командою, а також насос.

На полі гравцям доводиться багато рухатись, тому важливо дбати про гідратацію організму, маючи з собою спеціальну пляшку для води. Її перевага в тому, що не потрібно нічого відкручувати та закручувати. А щоб зручно переносити усі речі, варто придбати спортивну сумку або рюкзак. Як вибрати правильний розмір? Розкладіть перед собою усе своє спорядження — це допоможе зрозуміти, який розмір вам потрібен. Не забувайте очищати спорядження від забруднень, прати футбольну форму, та зберігати усі речі належним способом у безпечному місці.

 
В ТЕМУ:
  Теги: Футбольне спорядження
  Джерело: footballgazeta.com
  comments powered by Disqus


  Трансфери

  Вацко: Чому інші клуби УПЛ знаходять легіонерів, а Динамо - ні?

  Журналіст Віктор Вацко не розуміє, в чому причина.

  Прем'єр-ліга України

  Шахтар планує змінити домашній стадіон на матчі УПЛ

  "Гірники" можуть перебратися на київський стадіон "Лівий бер...

  ТОП-5 за тиждень:

  Реал повісив цінник на Луніна