Збірна України, Євро-2024 → Молодіжка України програла німцям у кваліфікації відбору ЧЄ-2016

Молодіжка України програла німцям у кваліфікації відбору ЧЄ-2016

Молодіжна збірна команда України зіграла перший матч плей-офф кваліфікації чемпіонату Європи 2016 року зі збірною Німеччини.

На жаль, команда Сергія Ковальця поступилася суперникам із рахунком 0:3 у Черкасах.

Німецька збірна повністю контролювала гру. Українці ж не демонстрували і третину своїх істинних можливостей. Друге взяття воріт абсолютно вибило «жовто-блакитних» з колії. Заміни, які почав проводити Сергій Ковалець, не струсонули господарів у емоційному плані. Господарі були у справжньому ступорі, так і не зумівши отямитись до фінального свистка. Гості ж робили буквально все, що хотіли. А у завершальній чверті зустрічі відзначились ще двічі. Спочатку Майер двічі дав майстер-клас Нойку у боротьбі на правому фланзі нашого захисту та віддав передачу на Йонаса Хофманна, який у дотик переправив кулю у сітку. А за декілька хвилин хтось із українських захисників (здається, Неплях) записав до свого пасиву автогол, проте арбітри зафіксували за секунду до цього положення «поза грою» у Фолланда.

Україна U-21 - Німеччина U-21 - 0:3
Голи: Ф. Хофманн (35), Фолланд (61), Й. Хофманн (79)

Попередження: Малишев, Кулач

Україна U-21: Коваль - Писко (Нойок, 46), Рижук, Малишев, Неплях, Караваєв (Мемешев, 61), Калітвінцев, Бабенко, Насонов, Маліновський (Буяльський, 65), Кулач

Німеччина U-21: Тер Штеген - Хайнтц, Гюнтер, Гайс, Корб, Кнохе, Маллі (Майер, 46), Ляйтнер, Й. Хофманн (Біттенкурт, 85), Фолланд, Ф. Хофманн (Кімміх, 64)