Футбол онлайн: Збірна України Леоненко розгромив гравців збірної України за матч з чехами
Збірна України → Леоненко розгромив гравців збірної України за матч з чехами

Леоненко розгромив гравців збірної України за матч з чехами

Експерт програми "Великий футбол" Віктор Леоненко поділився думками про спаринг збірних України і Чехії (1:1). Повідомляє Футбол газета.

"Ми почали гру з пожежі, і палієм був Зінченко, який повинен був отримувати червону картку вже на першій хвилині. До п'ятої хвилини двічі помилився Бойко. Кривцов весь перший тайм не міг вибити м'яч зі штрафної, так само як і Соболь в моменті з пропущеним голом. Гол, в принципі, не випадковий, тому що ми повинні були пропускати ще раніше.

Боюся, що після таких ігор народ може і не піти на стадіон. Мені, наприклад, не цікаво дивитися, як моя команда відбирає м'яч 95 хвилин.

Хочу привітати Корнієнка з дебютним голом. М'яч добре ліг на ногу, і вийшло його вколотити. Красива атака і красивий гол. Різниця між Чехією і Україною реально величезна. Ми не те що відскочили, а я взагалі вважаю, що якби ми виграли, це була б просто щаслива перемога, - сказав Леоненко.