Футбол онлайн: Збірна України Полунін: Збірна України заслужила на теплі слова
Збірна України → Полунін: Збірна України заслужила на теплі слова

Полунін: Збірна України заслужила на теплі слова

Екс-гравець збірної України Андрій Полунін прокоментував успіх збірної України в грі з Марокко (2:1) на ОІ в Парижі. Повідомляє Футбол газета.

"В футболі далеко не завжди перемагає той, хто демонструє більш видовищну гру та має перевагу в кількості створених гольових моментів. Інколи на перший план виходять максимальна налаштованість, віра в свої сили, бійцівська вдача. Футбольний Богьв таких випадках віддає тобі належне.

Українська збірна заслужила на теплі слова, бо після несправедливої поразки в першому турі від іракців зуміла зібратися й дати бій значно сильнішому візаві. В першому таймі підопічні Руслана Ротаня більше награли на гол й заслужено пішли на перерву, ведучи в рахунку 1:0.

Потім було ніби повторення попереднього матчу з іракцями, коли суперник з пенальті вирівняв становище, ба більше, марокканці ще мали зайвого гравця. Наші хлопці мріяли тільки, щоб не програти, терпіли й відбивалися з останніх сил, в рамці дива творив Фесюн, а в компенсований час українці застукали зненацька африканців, провівши зразкову контратаку, яку в падінні завершив Краснопір", - сказав Полунін.