Футбол онлайн: Збірна України Шевченко: Гру треба оцінювати не тільки з точки зору результату
Збірна України → Шевченко: Гру треба оцінювати не тільки з точки зору результату

Шевченко: Гру треба оцінювати не тільки з точки зору результату

Наставник збірної України Андрій Шевченко поділився враженнями від товариської гри проти Нігерії (2:2). Повідомляє Футбол газета.

Гру завжди треба оцінювати не тільки з точки зору результату, а й з точки зору ведення гри, як команда готувалася до матчу, що вона хотіла зробити. У першому таймі були певні помилки в балансі. Передачі в середині поля в основному закінчувалися обрізками.

Попереджав хлопців, що це дуже сильна фізично команда, у них є гравці з АПЛ. Якщо ми припустимо помилки, атакуючи дуже великою кількістю гравців, залишимо багато зон. Тому нам потрібен баланс, при його дотриманні ми не повинні помилятися. Ми допустили ряд помилок в першому таймі в середині поля.

Були обрізки, пропустили дві контратаки, гол, кілька моментів. Моменти в грі - наслідки правильних і неправильних дій. У першому таймі команда діяла не зовсім правильно. Хоча ми створювали достатньо моментів - це плюс для команди, тому що вона контролювала гру, грала першим номером.

За рахунку 0:2 ми не зупинилися, створювали моменти. У другому таймі ми трохи перебудувалися - трохи опустили флангових гравців, щоб притримати баланс. Було більше більше можливості контролювати м'яч, але при цьому хлопці збалансовано атакували простір", - сказав Шевченко після гри.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!