Функціонер УПЛ Євген Дикий каже, що поки все йде за планом.
"На даний момент підстав для паніки немає. У нас все йде за планом: 24 лютого стартує чемпіонат юнацьких команд, а 25 має відбутися перший матч чемпіонату України серед команд УПЛ "Минай" - "Зоря".
Всі ігри повинні бути зіграні відповідно до календаря. Нічого переносити ми не збираємося", - запевнив Дикий.
► Екс-гравець Роми: Довбик провалився на Євро, він переоцінений ► Агент Довбика поставив хрест на трансфері в Атлетіко ► Офіційно. Український рефері працюватиме на Суперкубку УЄФА