Прем'єр-ліга України → Хацкевич: Ми виграли заслужено

Хацкевич: Ми виграли заслужено

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич розповів про успіх над "Зорею" (3:2). Повідомляє Футбол газета.

"Рахунок на табло. Ми в цьому трилері вийшли переможцями. Матч складався важко. Особливо перший тайм. "Зоря" грала дисципліновано. Вигравала дуже багато верхової боротьби, підборів. У нас не виходив цей компонент гри.

Перший момент був у Русина. Такі моменти треба реалізовувати. Момент з падінням Русина в штрафний… Кажуть, цей арбітр 5 матчів не судив, і треба, щоб він ще стільки матчів не судив. У таких поєдинках гра йде до голу.

Ми пропустили гол перший, другий. Однак нічого не стали міняти. Перебудувалися тільки в три захисника. Більше стали розкриватися, стали більше йти в атаку. Змушували оборону суперника помилятися. У другому таймі команда своєю грою заслужила переможний результат", - каже Хацкевич.