Футбол онлайн: Прем'єр-ліга України Кабаєв: Мені було приємно ділити поле із Шахтарем
Прем'єр-ліга України → Кабаєв: Мені було приємно ділити поле із Шахтарем

Кабаєв: Мені було приємно ділити поле із Шахтарем

Вінгер "Динамо" Владислав Кабаєв поділився думками про гру з "Шахтарем" (0:1) в 28 турі УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

"Так, це був чемпіонський матч. Ми всі розуміли, куди їдемо, з ким гратимемо. Навіть якби було відставання 10 очок – різниці не було. Шахтар – це прямий конкурент. Перший тайм не вдався. Багато було помилок на рівному місці. Нервовість була. Тиснув на нас результат, мало моментів. Але «Шахтар» не даватиме багато моментів, щоб забивати по 5 м'ячів, як очікують від «Динамо».

Були моменти, які треба забивати. Перший тайм – за «Шахтарем», другий – за нами. Хтось скаже, що за результатом грали, але хлопці там падали на 75-й хвилині через судом. Мені було приємно ділити поле із «Шахтарем». Але бачу в собі та в команді сили, що ми дуже багато втратили на рівному місці у першому колі.

Дуже прикро програвати. Вперше грав у матчі за чемпіонство. Емоції переповнюють. Але якщо останнім часом вони були позитивними, то зараз є негативними. У роздягальні тренер подякував і сказав, що багато втратили у першому колі. Самі це розуміємо. Дуже прикро, але є якийсь позитив, за який слід триматися. Хтось може з уболівальників не розуміти, який позитив, але я бачу на полі та в роздягальні. Дуже неприємно, одним словом", - сказав Кабаєв в ефірі "Профутболу".