Прем'єр-ліга України → Стеценко: Поворознюк кидає тінь на Хуанде Рамоса

Стеценко: Поворознюк кидає тінь на Хуанде РамосаЕкс-функціонер "Дніпра" Андрій Стеценко розкритикував президента "Інгульця" Олександра Поворознюка за його слова на адресу Хуанде Рамоса. Повідомляє Футбол газета.

8823_povoroznyuk.jpeg (38.29 Kb)

"Не можу прокоментувати, бо такого не знаю. Вперше про це почув в інтерв’ю Поворознюка. Ми ніколи з Коломойським це питання не обговорювали.

Поворознюк – президент «Інгульця», Коломойський – «Дніпра», може, вони якось перетиналися та обговорювали це, а зараз Поворознюк вирішив таку інформацію оприлюднити.

Пропоную звернутися особисто до Поворознюка. Він взагалі розуміє, що він цими словами кидає тінь на відомого у всьому світі тренера, який залишив за собою яскравий слід у футболі? Рамос тренував «Севілью», ЦСКА, те ж саме «Дніпро». Яка підстава для таких слів?

Цікаво, що Поворознюк скаже. Тим більше, що він каже, що Коломойський через це прийняв рішення закрити клуб зі столітньою історією? Це ж не нормально. Я ж правильно кажу?

Поворознюк ніколи не працював в «Дніпрі». Якщо він стверджує те, що стверджує, отже, він має певну інсайдерську інформацію від когось іншого. Треба шукати – від кого. Але не від мене, ми навіть не знайомі», - сказав Стеценко.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

 
В ТЕМУ:
Теги: Олександр Поворознюк, Дніпро, Хуанде Рамос, Андрій Стеценко
Джерело: ukrfootball.ua
comments powered by DisqusПрем'єр-ліга України

ЗМІ: Дніпро-1 може зберегти професійний статус

"Дніпро-1 отримав шанс на продовження існування. Повідомляє ...

Прем'єр-ліга України

Бандейра: Вернидуб - найкращий мій тренер

Захисник "Кривбасу" Рафаел Бандейра висловив вдячність наста...

ТОП-5 за тиждень:

Динамо хоче взяти Гаджиєва, коли Дніпро-1 помре