Нападник "Динамо" Владислав Ванат був самокритичним.
– Які емоції після першого матчу другої частини сезону? – Емоції позитивні, тому що ми перемогли. Але особисто мені не сподобалася моя гра в першому таймі: було багато браку, нереалізований вихід сам-на-сам з голкіпером. У другому таймі я трохи перелаштувався і мені вдалося забити два м’ячі.
– Але ж це добре для форварда мати багато моментів? – Так, добре, але краще, коли ти їх реалізуєш
В ТЕМУ:
► Лунін неочікувано може піти до середняка Прімери ► Екс-гравець Роми: Довбик провалився на Євро, він переоцінений ► Агент Довбика поставив хрест на трансфері в Атлетіко