Збірна України → Грузинські ЗМІ: Україна здобула несподівану перемогу

Грузинські ЗМІ: Україна здобула несподівану перемогу

Грузинські журналісти вважають, що це сенсація.

"На початку матчу на познанському стадіоні виникла проблема з освітленням, і матч був тимчасово призупинений. До цього варто додати поганий стан газону, на якому було складно грати у швидкий та технічний футбол. Українцям потрібна була перемога, як повітря, вони грали першим номером і на 35-й хвилині досягли свого, Михайло Мудрик вивів сам себе на ударну позицію, а потім пробив у ближній кут. Воротар не встиг зреагувати на удар, тож номінальні господарі поля повели у рахунку. Після цього збірна Грузії активно атакувала, мала кілька небезпечних моментів, але забити гол не зуміла.

У другому таймі команди обмінялися моментами. Мікаутадзе не використав шанс забити гол, а чудовий удар Мудрика в ефектному стрибку відбив Мамардашвілі. Українці змогли здобути несподівану перемогу – 1:0. Втім, якщо подивитися на статистику, то це не повинно викликати великого подиву. Адже українці – один із найпроблемніших суперників для Грузії. До цього матчу Україна та Грузія зіграли 9 зустрічей. 3 завершилися внічию, а 6 виграли українці. Це вже сьома перемога нашого суперника", - стверджує 1tv.ge.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!