Відео, Прем'єр-ліга України → Теодорчик вхопив зіркову хворобу(ВІДЕО)

Теодорчик вхопив зіркову хворобу(ВІДЕО)

• Відео
  • Перегляди: 1393

Польська преса розкритикувала нападника "Андерлехта" Лукаша Теодорчик за його поведінку в матчі 25-го туру чемпіонату Бельгії з "Локереном" (0: 0).

Повідомляє Футбол газета.

Форвард провів на полі всі 90 хвилин і відзначився попередженням в середині другого тайму. Це попередження Теодорчик заробив за удар хавбека "Локерена" Кожна Персоонса в спину нишком - в момент, коли суперник не перебував з м'ячем.

Польський портал Fakt24 обурився не тільки подібними діями Лукаша, але і його реакцією на отримане попередження. Після того як Тео побачив перед собою жовте світло, він іронічно "розплакався". Мовляв, "як шкода, що я отримав попередження".

"Подібна поведінка Теодорчик в матчі з "Локереном " не личить гравцеві такого класу", - зазначив польський портал. До слова, такі вибрики у виконанні поляка не залишився непоміченим в самій Бельгії. Тепер Лукашу загрожує дискваліфікація.